Klikni a začni 31. srpna běhat
ZDARMA
Těším se na Tebe. Eda
Rozběhni se z chůze za 28 dnů
Kód: 401

Jóga - anatomie Jaké svaly při cvičení posiluješ?

399 Kč 499 Kč Sleva 20 %
Vyprodáno

Zjisti si, jaké svaly při cvičení jógy posiluješ a zpevňuješ! Světový bestseller. Názorná ilustrovaná publikace určená jak zájemcům o cvičení jógy, tak instruktorům a lektorům. Laické veřejnosti přiblíží význam jógy a její blahodárné působení na svalové skupiny, instruktorům pomůže v jejich práci: kniha představuje jednotlivé pozice - asány - a jejich vliv na svaly, zapojené při provádění daných cviků, s přesnými popisy svalů přímo v ilustraci a srozumitelným slovním vysvětlením.

Můžeme doručit do:
16.7.2020
Kategorie: eShop
Hmotnost: 0.88 kg

2. rozšířené vydání přináší 54 stran navíc! Nové kapitoly o svalové a kosterní soustavě, analýzy ásan a mnoho dalších nových informací.

Tento světový bestseller, anatomický průvodce jógou, je určen pro každého, kdo se o jógu zajímá – pro začátečníky i pokročilé, pro příznivce power jógy a zejména pro instruktory.

Přehledné anatomické ilustrace znázorňují práci svalů, které jsou zapojeny při provádění jednotlivých pozic. Srozumitelné a přesné popisy jednotlivých ásan spolu s kresbami poskytují dokonalou představu o principech, na nichž jsou založeny dané pohyby.

V knize mimo jiné nalezneš:

  • Základní principy jógy.
  • Dýchací techniky.
  • Vztah mezi jógou a páteří, druhy pohybů páteře.
  • Důležité informace o kosterní a svalové soustavě.
  • Obsáhlý přehled ásan s rozborem činnosti svalů a kloubů, upozorněním na možné potíže a překážky, popisem průběhu dýchání během cvičení a názorným anatomickým obrázkem.

Leslie Kaminoff je mezinárodně uznávaným specialistou v oblasti jógy a anatomie dýchání.

Amy Matthews je mimo jiné analytičkou Labanova pohybu a specialistkou na propojení těla a dechu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: