Jen 299Kč čelovka
Výhodná předobjednávka
Ušetři 400 Kč
Podívej se na hodnocení
Kód: 132

Jak uběhnout maraton za 100 dní

195 Kč 249 Kč Sleva 22 %
Vyprodáno

Ikonická kniha „Jak uběhnout maraton za 100 dní“ se dočkala nového vydání Jestli se dá říci o knížce, že její vydání změnilo pohled na běh stovkám lidí, tak to jednoznačně platí u této  knihy,  kterou společně napsali a vydali 2 Milošové (Škorpil a Čermák) v roce 2007, a která nejen že změnila pohled na svět stovkám lidí, ale stovky lidí podle ní trénovali a posléze maraton uběhli. 

Kompletní průvodce přípravou a tréninkem. Rozepsané tréninky po jednotlivých týdnech na 224 stranách. 2. přepracované a doplněné vydání.

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Kategorie: eShop
Hmotnost: 0.3 kg

5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
MN Avatar autora | 4.7.2020
Velmi podnětná kniha. Avšak nešťastně uspořádaná. Mezi jednotlivé kapitoly je umístěn rovnou plán na daný víkend, ovšem kdybych nečetl několik kapitol dopředu a držel se jednotlivých plánů na daný týden, nedozvěděl bych se spoustu zajímavých a důležitých věcí vhodných do začátku. Například o výběru hodinek a aplikaci na běhání, či podobně. Jakožto náhle vzplanutý nováček chci být vybaven hned na začátku a proto si chci koupit vhodné boty a podobně, jak ale postupovat při výběru se dozvídám až v kapitole za několik týdnů. Kdyby byl alespoň v knížce nějaký obsah, nebo alespoň odkaz na jednotlivé pojmy (vybavení, strava, běžecké aplikace...) bylo by to jistě přehlednější. Omluva - obsah tam vlastně je a to konkrétně takovýto (První týden, druhý týden, třetí týden...) což je pro mne, jako začátečníka nedostačující a nepřehledné. Takže pokud si knihu koupíte, nezapomeňte si ji nejprve přečíst celou a né, jak se nabízí, po jednotlivých kapitolách.
5
MK Avatar autora | 13.8.2019
Super kniha. Krásně napsaná.
5
HB Avatar autora | 11.8.2019
Moc zajímavá a podnětná knížka. Návod jak se dostat do běžecké formy nejen na maraton.