Jen 299Kč čelovka
Výhodná předobjednávka
Ušetři 400 Kč
Podívej se na hodnocení
Novinka
Kód: 392

Strava pro běžce Strava pro běžce

339 Kč 399 Kč Sleva 15 %
Skladem

Strava pro běžce - i pro vegetariány a vegany. 140 receptů vhodných i pro další sportovce.  Sportovní výživa založená na výhradně rostlinné stravě, bohatá na bílkoviny, minerály, sacharidy, vitamíny a zdroje poskytující dostatečné množství energie. Obsahující vše, co zejména běžci potřebují pro dosažení vytrvalosti a rychlosti. Nabízené chody jsou sestaveny tak, aby vyhovovaly rytmu tréninků a závodů. U receptů je uvedeno složení pokrmu v procentech (tuky, bílkoviny, sacharidy, minerály, vitamíny).

Můžeme doručit do:
2.10.2020
Kategorie: eShop
Hmotnost: 0.68 kg

Tato kniha svými 140 recepty ale zpestří jídelníček i dalším sportovcům, případně komukoli jinému. 

Formát: 70x243 mm

O AUTORECH:

Violetta Domaradzka – dlouhodobě se zajímá o výživu. Veganka, ultraběžkyně. Žena s nadšením. Je inspirací pro adepty zdravé výživy. Nezalekne se stokilometrové trati v horských podmínkách. Máma osmileté Poly.

Robert Zakrzewski – vždy aktivní, běhání se věnuje už velmi dlouho. Před několika lety začal s rostlinnou stravou. Velmi aktivní sportovec. Účastnil se mnoha maratonů, ultramaratonů a horských běhů.

Violetta a Robert jsou tvůrci polského týmu Run Vegan Team. Mezi jinými už zvládli běh na 100 mil (174 km) a běhy Řezník Ultra (100 km) a Řezník (78 km), oba v Polsku. Absolvovali je během jednoho týdne.

Daniel Parol – dietolog, který se věnuje výživě sportovců. Zkoumá výkon běžců, kteří jsou důslednými vegany. Je přesvědčen, že spojení sportu a rostlinné stravy zmenšuje riziko onemocnění civilizačními nemocemi jako jsou nádorová onemocnění, obezita, cukrovka typu 2 či ateroskleróza.

O ODBORNÉM KONZULTANTOVI ČESKÉHO VYDÁNÍ:

Pavel Houdek se živí čistě rostlinnou stravou již 16 let. Celou dobu aktivně sportuje, mimo jiné se věnuje i běhu. V roce 2015 se zúčastnil štafetového 350km ultraběhu Vltava run s kompletně veganským týmem, který v konkurenci bezmála dvou set týmů skončil dvacátý. Pavel Houdek se živi pohybem – pracuje jako instruktor Moderní sebeobrany.

O běhání, sportu a výživě přednáší, publikuje, natáčí videa a podcasty. Je zakladatelem sdružení Vegan sport club (www.vegansportclub.cz) a autorem jednoho z největších portálů o rostlinné stravě v ČR - www.veganka.cz

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 14.12.2019
Jsem moc spokojená
5
MF Avatar autora | 27.10.2019
Spousta inspirace a zajímavých informací nejen pro vegetariány :)))