Použij slevový kupón 100 Kč
>>4437<< Klikni TADY
’Prostě

Pojď do toho s námi: Adventní běhání

Pro většinu lidí je prosinec čas cukroví, vánoček, svařáků a vánočních večírků, pro nás je prosinec čas adventního běhání. V prosinci 2021 to bude již po sedmé. Již po sedmé budeme v prosinci běhat 25 dní v kuse. A stejně tak jako loni, tak i letos naše běhání bude mít ještě větší smysl, protože svým během budeme i pomáhat. Začínáme 1.12. 

Jak se přidat, jak pomoci? 

advent_shop

Prostě běž! Běháme a pomáháme

Běhání není povinnost, běhání je dar. K této jednoduché větě se hodně běžců a běžkyň postupně v i v rámci kurzů Prostě běž! proběhalo. Někteří ale běhat nemohou i kdyby chtěli sebevíce. Proto se snažíme jako běžci klubu #prostebez pravidelně pomáhat. Pravidelně se účastníme výzvy TeriBear a v zimě potom nabíháme kilometry společně se Advenťáky.  

Jak to funguje? Video z roku 2018

Můžeš vynechat? 

Advent v červnu pomohl Aničce, Ellince a Helence

Veselé vánoce v červnu? Ano, příznivci a elfové Adventního běhání zorganizovali nultý ročník závodu. Ten se běžel ma "živo" ale také virtuálně po celé České republice. A jako vždy i toto setkání měl za cíl pomoci těm, kteří běhat nemůžou. Aničce, Ellince a Helence

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení