Rozběhni se z chůze za 28 dnů
>>Kurz ZDARMA<<

2023

Klikni TADY

Recenze bot Salming EnRoute3

Možná ho znáš. Radek je vodičem na závodech RunTour. Co ale možná nevíš, že začínal běhat v roce 2014 s 96 kg při 170 cm výšky. A rozběhal se opravdu parádně. Určitě se podívej na jeho "otužilecký" Instagram, kde zjistíš, že rád běhá ve značce Salming. Požádal jsem ho, aby pro tebe ohodnotil novinku právě této značky.

IMG_4737 (1)

Radek Liška rezenze:  enRoute 3

Poprvé jsem je viděl v sobotu naživo na prodejně Salming. Měli jsme s Milošem  Škorpilem naplánován dlouhý běh podél Vltavy tak bylo jasné rozhodnutí, že je vyzkouším. Vím, že by se boty neměli ihned brát na tak dlouhý běh, ale pár let už běhám v Salmingu, tak jsem se toho nebál. Když jsem otevřel krabici, tak mě oslnila svítivě červená záře barvy, která zaujme hned na první pohled. Přesto, že se jedná o tréninkovou botu, tak může v klidu soutěžit s některými závodkami. Je neuvěřitelně lehká (246g) a  super tlumení. Svršek je komfortní a překvapil mě mile jazyk, který je přišitý napevno. 

Snímek obrazovky 2020-03-07 v 19

Při běhu krásně sedí a podporují přirozený běh, kterému nic nebrání. Při odrazu a odvalení je možné využít opravdu celé chodidlo až po konečky palců. Je to stabilní bota s dropem 6mm na kvalitní objemový trénink. Za mě super bota třeba na maraton hlavně pro maximální pohodlí na trati (pro nás hobby běžce).

Významnou inovací je použití tlumící pěny Recoil+, která nabízí až o 20% vyšší návratnost energie a je to při běhu cítit. 

Snímek obrazovky 2020-03-07 v 19 (1)