Použij slevový kupón 100 Kč
>>4437<< Klikni TADY
’Prostě

Výhody běhání na podzim

Až když člověk žije delší dobu v zahraničí, tak si uvědomí, že je u nás krásně a že máme krásné počasí. Máme opravdu 4 roční období. Pesimisté tak mohou na každé nadávat. V létě je horko, v zimě mráz…. Optimisté se zase těší na jaro, léto, barevný podzim a možná i na chladnou zimu.  

4 výhody běhání na podzim

  1. Teplota. Většinou je na běhání příjemně. Ano horko ani zima a po těch letních pařácích je ten vzduch konečně dýchatelný. 
  2. Pravidelnost. Po dovolené a možná i po běžeckých dobrodružstvích se běžci zasteskne po pravidelnosti a možná po společném výběhu s běžeckými přáteli z okolí domova. 
  3. Vánoce. Jasně vánoce nejsou na podzim, ale my kteří běháme také kvůli dobrému jídlu, nemusíme mít z vánočního hodování strach. Vždy pokud jsme právě na podzim chodili běhat. 
  4. Pohodový trénink.  Podzim by měl být období, kdy už se nehoníš za objemy ano rychlostí. Můžeš zpomalit a užívat si pohodový s tím, že cílem je udržení nebo zlepšení všeobecné vytrvalosti. 

Na co si dát při běhání na podzim pozor? 

  1.  Buď vidět! 
  2. Neprochladni! 
  3. Pij stejně jako v létě!
  4. Na mokrý a blátivý terén zvaž nákup kvalitního běžeckého obutí! Neběhej v silničkách v terénu! 

Kdy běháš nejraději? Hlasuj a podívej se na statistiku ostatních 

Rýma a nachlazení. Běhat či neběhat? 

nachlazeni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení