Rozběhni se z chůze za 28 dnů
>>Kurz ZDARMA<<

2023

Klikni TADY

Jak měřit běhání a intervaly?

Jednoduché aplikace

Začínáš běhat podle plánu Rozběhni se z chůze za 28 dnů a potřebuješ si měřit (pípat) jednotlivé úseky? Nainstaluj si jednoduché aplikace na mobil. 

Endomondo

V Česku asi nejpoužívanější aplikace, kterou už několik let používám v placené verzi a jsem spokojen. Má přehlednou grafiku a má asi nejpřesnější měření. Endomondo má velmi kvalitně zpracovanou  statistiku. Můžeš ji používat pro nespočet jiných sportů, vkládat komentáře, fotky.  Endomondo nabízí stejně jako Strava  různé výzvy, kterých se můžeš účastnit nebo je sám vytvářet. V placené verzi ti Endomondo sestaví tréninkový plán třeba na tvůj první půlmaraton. 

Strava 

Velmi oblíbená aplikace, která je rychlá a zábavná – hlavně díky tzv. segmentům. Můžeš si vytvořit segmenty, jako třeba nejvyšší kopec v okolí, nebo okruh v okolí. Na těchto úsecích tak můžete změřit síly s ostatními a zkusit je proběhnout nejrychleji. 

Runtastic

Velký rozdíl mezi verzí zdarma a verzí placenou.  Zadarmo aplikace nenabízí žádné zázraky a navíc je plná reklamy. V jednorázově placené verzi je to jiná - první liga: aplikace tě při pohybu snímá a naživo streamuje tvůj běh na web, kde tě mohou sledovat přátelé a ti tě mohou on-line povzbuzovat. 

Michaela: 40kg šlo dolů

 michaela1