Použij slevový kupón 100 Kč
>>4437<< Klikni TADY
’Prostě

Michaela: 40kg šlo dolů

Michaelu jsem poznal na našem společném výběhu v Ústí nad Labem v roce 2018. Přifrčela na koloběžce a pokud chceš něco udělat s nadváhou, určitě stojí za přečtení. Píše o odhodlání, pohybu a stravě. Tedy přesně o tom co potřebuješ, pokud chceš začít hubnout. 

red_Registruj se

michaela1 

Začalo to před 3 lety 

Jsem máma 10-ti letého kluka a před téměř třemi lety mi tak nějak začalo vadit, že s ním nezvládám jezdit na kole, lyžovat a vůbec dělat věci, co bych s ním dělat chtěla. Ozval se první neduh spojený s vysokou váhou, vysoký tlak a já vnitřně cítila, že stojím na hraně, buď něco změním nebo...... Takže jsem sebrala odvahu a stoupla si na váhu a rozhodla zvednout z gauče.

Prvních 10kg bylo dole a já se cítila skvěle

V začátcích mi hodně pomohl můj bratr - běžec , který mi jako jeden z mála držel palce a trochu i radil. Upravila jsem jídelníček, začala jsem chůzí. Prvních 300km bylo opravdu těžkých, 4x týdně vstát v 5h ráno, obout kecky a jít 5,5km, pak sprcha a šup do pracovního procesu. Na druhou stranu ta pravidelnost a čas být sama se sebou byla něco, co dávalo mému životu další, nový rozměr. Začala jsem si užívat přírodu kolem, to jak se s časem mění. Měla jsem dobrou náladu.

Nová sportovní láska

V červenci 2016 jsem objevila koloběžku, která mě úplně uchvátila a přivedla mi do života úžasné lidi. Po cca roce ježdění, chůze a indiánského běhu jsem na koloběžce ujela na Šumavě své první "kilo" tedy přesně 104km v jednom dni. Zdolala jsem svou první velkou metu.  Koloběžka je mou hlavní sportovní láskou. Pohyb se stal každodenní součástí mě, ale ono to vždy nejde jít a dát si 30km po práci na koloběžce, obzvláště v zimě, takže jsem se před cca rokem v listopadu zase více začala věnovat běhu.

Motivace ve skupině Rozběhni se z chůze

Celkem jsem díky pohybu (chůze, běh, koloběžka)  a úpravě stravy dala dolů 40kg. Dneska uběhnu 5km, ale jsem samouk, neumím se rozcvičit a správně protáhnout. Chci se naučit uběhnout i víc než pětku. Takže když jsem narazila na Rozběhni se z chůze. Rozhodla jsem se přidat a naučit se jak správně běhat a jednou třeba uběhnout 1/2 maraton. Líbi se mi to sdílení úspěchů i toho, že v tom nejsme sami, když vám to úplně nejde. Motivují mě i příběhy a zkušenosti jiných lidí. Jsem ráda, že skupina je pestrá a věřím, že si tu každý najde to své, pokud vážně chce. 

Největší motivace je, ale v nás samých. Rozběhnout se může každý. Nejdůležitější je odhodlání, když už stojíte v teplákách venku, vůle se dostaví. 

IMG_8532

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení