Rozběhni se z chůze za 28 dnů
>>Kurz ZDARMA<<

2023

Klikni TADY

Komunita Prostě běž! na nejbarejvnějším běhu

Neon Run je divoký a šílený neonový zážitek! A naše Prostě běž! komunita bude u toho. Tato akce není tak moc o rychlosti, ale spíše o zážitkovém běhu skrz různé  neonové zóny. Můžeš využít neonové barvy na tělo, které se neuvěřitelně rozzáří pod UV světlem. Akce je pro všechny generace, pohlaví  a hlavně celé rodiny s dětmi. Neon Run je pětikilometrový zážitkový běh, který Ti jednoduše vyrazí dech! Doběhni si pro krásnou medaili v Praze.

NeonRun v roce 2018

Co je NEONRUN? 

Je to divoký a šílený zářící neonový zážitek! Neon Run není tak moc o rychlosti, jako spíše o zážitku. Obklopí tě  noc plná jasných neonových světel a neonových barevných zón, které si můžeš na maximum užít! Ve startovním balíčku najdeš neonovou světelnou tyč, která umocní zážitek neonového běhu.

Neočekávej klasický pětikilometrový běh po silnici. Budeteš probíhat zónami plnými neonově zářících světel, které podpoří  zážitek při cestě zpátky do cíle. V areálu budeš mít šanci si zatančit, spřátelit se, fotit a to nejdůležitější – bavit se! V cíli na Vás bude čekat after party!

Prostě běž! bude u toho

15 min. před startem si uděláme společnou fotku

Další společný akce Prostě běž! 

V září se na tebe v Prostě běž! těšíme na těchto akcích. Chceš běžet v dresu Prostě běž na jakékoliv akci v ČR a ve světě? Napiš mi do mailu eda @ prostebez.cz a já ti pošlu slevu na Prostě běž! triko