Použij slevový kupón 100 Kč
>>4437<< Klikni TADY
’Prostě

Recenze knihy Sportuj se psem

Na úvod se sluší říci, že nejsem pejskař a když při běhu vidím psa zpozorním a dívám se jestli je na vodítku a když ano, tak abych se o vodítko nepřerazil. Na druhou stranu musíme neběhajícím majitelům psů my běžci způsobit nemalé leknutí. Je to o oboustranné pozornosti a toleranci. Pokud zatím neběháš nebo začínáš a jsi zanícený pejskař, určitě ti proběhla halou myšlenka. Mohl/a bych přece běhat se svým miláčkem - se psem. Vydal jsem se do Liberce abych si promluvil s autorkami unikátní příručky Sportuj se psem. 

Recenze knihy Sportuj se psem

Povídání (video) to bylo příjemné a tady je malá recenze specializované běžecko - pejskařské příručky. Pokud chceš běhat se psem, tak tě Kateřina a Kamila zbaví zbytečných obav, zda to zvládneš a poradí ti, jak začít, jaké pomůcky se ti můžou hodit, jak postupně zlepšovat tvou a psí kondici.

Protože postupně zjistíš, že tvé běhání se psem se vlastně přetavilo do opravdového canicrossu, oceníš v knize rady pro tento sport. Tréninkové plány pro tebe i tvého psa, správná technika běhu, výběr vhodné obuvi a oblečení, výživová doporučení, pitný režim, jak zvyšovat psovi fyzičku a rozvíjet jeho balanc, pružnost a koordinaci, jak ho chladit v tréninku či na závodech, ošetřovat mu tlapky, léčit jeho pohybový aparát. A také jak regenerovat sebe i psa.

Pokud jsi ty i tvůj  pes pro společné sportování skutečně zahořeli, nalezneš zde i základní informace o dalších sportech se psem – běžkování, jízdě na koloběžce, jízdě na kole a dogtrekkingu. Jedna kapitola je také věnována canicrossu s dětmi.

Pokud tě  tyto sporty zaručeně chytnou, a začneš se poohlížet po závodech, budou se ti hodit kapitoly o průběhu konkrétních závodů u nás i v zahraničí, jak se na ně připravit, co nepodcenit, jak se starat o psa. Oceníš i tipy na konkrétní závody pořádané v ČR a na kluby sportování se psem.

Eda: Vyzkoušel jsem canicross (v roce 2014)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení