Rozběhni se z chůze za 28 dnů
>>Kurz ZDARMA<<

2023

Klikni TADY

Kód: 5169

Super jídlo pro superděti

499 Kč 730 Kč Sleva 31 %
Skladem (4 ks)

Lahodné a opravdové jídlo pro děti a celou rodinu, s nízkým obsahem cukru a rafinovaných sacharidů

 
 
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kategorie: Knížky

Mezi lidmi koluje tolik rad ohledně stravování, které si z velké části vzájemně odporují. Pro zaneprázdněné rodiče může být snaha se v nich vyznat dost obtížná.

Lékař a sportovní vědec, prof. Tim Noakes, šéfkuchař a plavec na dlouhé vzdálenosti, Jonno Proudfoot, a dietoložka i specialistka na dětskou výživu, Bridget Surteesová, se prosekali záplavou informací, aby vám poskytli jasné, osvědčené pokyny a jednoduché, lahodné recepty, které můžete podávat celé rodině. Za dobrou cenu a bez velké námahy.V návaznosti na fenomenální a rekordní úspěch Revoluce v opravdovém jídle se tým za touto knihou rozhodl přehodnotit způsob, jakým živíme naše děti.

Výsledkem je Super jídlo pro superděti.

Kniha, která zpochybňuje řadu hluboko zakořeněných domněnek o stravě a obhajuje stravu pro děti, která je založená na opravdovém jídle. Stravu s nízkým obsahem cukru a rafinovaných sacharidů. Od batolat po teenagery. Jejich rady jsou pevně podloženy kritickým vědeckým výzkumem dětského potravinářského průmyslu.

Super jídlo pro superděti kombinuje nejnovější ověřené vědecké důkazy s přímočarými a lahodnými recepty, z nichž se většina hodí pro celou rodinu. A jasně tak ukazuje, jak vašim dětem poskytnout tu nejlepší výživu a pomoci jim vyrůst v šťastné a zdravé lidi.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.5.2024
Zajímavá kniha Jsem spokojen