Rozběhni se z chůze za 28 dnů
>>Kurz ZDARMA<<

2023

Klikni TADY

Koronní pokec o běhání

Zvláštní to doba. Tady je můj Koronní pokec o běhání. V tomto blogu postupně probereme "hroutící" se plány a jak se s tím vypořádat. Oslavíme výročí Dubňáčků, dozvíš se jak Korona virus změnil mé zdravotní, pracovní a běhací plány a taky to, že se kvůli němu více pije alkohol a kouří. 

Edův VLOG: Belgie vyhlásila nouzový stav

Belgie vyhlásila celostátní karanténu (nouzový stav).  Podle  nařízení mají všichni lidé zůstat doma, výjimku mají tvořit jen cesty do práce, k lékaři, za blízkými či na nákup. Lidé v Belgii by podle vlády měli co nejvíce omezit volný pohyb venku a vyvarovat se blízkého kontaktu s ostatními, aby se co nejvíce zpomalilo šíření nákazy. I dál ale budou smět cestovat do práce, bydliště mohou opustit i kvůli nezbytným nákupům či pomoci příbuzným. Povolena je také fyzická aktivita v přírodě, pokud se k sobě lidé nepřiblíží na více než 1,5 metru. Opatření jsou v platnosti zatím do 5. dubna. Na dodržování pravidel bude dohlížet policie.

belgie_nouzovystav

Eda živě v neděli 15. března

Ruší se lety, státy uzavírají hranice, omezují se společenské, sportovní a hlavně běžecké akce. Co dělat v karanténě?  Můžu běhat? Vše v živém vysílání. 

 

Jak je tato pandemie řešena v Bruselu? Podívej se na můj PRVNÍ VLOG.

Další VLOGY: 

Další zdravotní téma

nachlazeni

 Běhat když prší?

Mám jít běhat, když prší? To je poměrně častá otázka, kterou nám naše línější já klade. Má zkušenost je taková, že nejhorší je prvních 15 min. Potom běžcům vždycky “přestane” pršet :-) Dostaneš se do tempa a je v podstatě jedno, jaké je počasí. Klikni pro pár deštivých tipů.