Rozběhni se z chůze za 28 dnů
>>Kurz ZDARMA<<

2023

Klikni TADY

VltavaRun přesunt na podzim

Běžecký podzim bude zasekaný. Kultovní štafetový závod VltavaRun se přesouvá na září. Na termín kdy se mimo jiné běží Brněnský masakr, Ostravský maraton a půlmaraton v Ústí nad Labem. Je třeba ale také říct, že jim (pořadatelům) není co závidět. jakákoliv změna termínu někomu nebude sedět. Doufám jen, že na podzim už budeme moci běhat svobodně.  Vyjádření pořadatelů najdeš pod mým videem

Vyjádření pořadatelů VltavaRun

Téměř na každé situaci se dá najít něco dobrého a my z trasování víme, jak moc je Šumava na podzim krásná.  Proto věříme, že nakonec naše rozhodnutí nejen pochopíte, ale i oceníte. Chceme být odpovědní k vám, ke čtyřem stovkám dobrovolníků na trase a i k sobě samým, a proto jsme se rozhodli přesunout letošní ročník na 19 – 20/9/2020.

Stejně tak jsme změnili i termín Předvltavského výběhu, na který se těšila dvacítka vybraných. Vás tedy prosíme, abyste si udělali čas 19/7/2020.

Harmonogram aktualizovaných termínů

Velmi důležitá informace pro vás je přesunutí termínů objednávek, doplnění startovní listiny a dalších událostí souvisejících s organizací Vltava Run, včetně termínu kapitánské schůzky. Zde jsme vám je přehledně seřadili:

31/5/2020 deadline objednávek do startovního setu a personifikace triček
31/5/2020 deadline pro vyplnění kompletní soupisky všech členů včetně velikostí triček
24/6/2020 on-line kapitánská schůzka
31/7/2020 deadline pro doplnění počtu aut
31/8/2020 deadline rozřazení běžců na jednotlivé úseky

Edův VLOG: 2 rozdíly nouzového stavu v Belgii

Belgie vyhlásila celostátní karanténu (nouzový stav).  Podle  nařízení mají všichni lidé zůstat doma, výjimku mají tvořit jen cesty do práce, k lékaři, za blízkými či na nákup. Lidé v Belgii by podle vlády měli co nejvíce omezit volný pohyb venku a vyvarovat se blízkého kontaktu s ostatními, aby se co nejvíce zpomalilo šíření nákazy. I dál ale budou smět cestovat do práce, bydliště mohou opustit i kvůli nezbytným nákupům či pomoci příbuzným. Povolena je také fyzická aktivita v přírodě, pokud se k sobě lidé nepřiblíží na více než 1,5 metru. Opatření jsou v platnosti zatím do 5. dubna. Na dodržování pravidel bude dohlížet policie.

Další video: Vrací se startovné? 

Poběží se pražský půlmaraton? RunTour v Českých Budějovicích se poběží zřejmě na podzim. Podívej se na mé video, co na restrikce způsobené Korona virem říkají sami organizátoři. 

 

Další VLOGY: 

Zdravotní téma

nachlazeni

 

Běhat když prší?

Mám jít běhat, když prší? To je poměrně častá otázka, kterou nám naše línější já klade. Má zkušenost je taková, že nejhorší je prvních 15 min. Potom běžcům vždycky “přestane” pršet :-) Dostaneš se do tempa a je v podstatě jedno, jaké je počasí. Klikni pro pár deštivých tipů.