Rozběhni se z chůze za 28 dnů
>>Kurz ZDARMA<<

2023

Klikni TADY

Kód: 5172

Revoluce v opravdovém jídle

675 Kč
Skladem (>5 ks)

Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kategorie: Knížky

PRŮVODCE STRAVOVÁNÍM
I KUCHAŘKA PLNÁ LAHODNÝCH RECEPTŮ.

Revoluce v opravdovém jídle nabízí návrat ke způsobu, jakým bychom měli jíst.
Je to strava s nízkým obsahem sacharidů, vysokým obsahem tuků a žádným cukrem.

Šedesát let nám tvrdili, že konzumace tuku je pro nás špatná, že tuk je hlavní příčinou vysokého krevního tlaku, onemocnění srdce a obezity. Revoluce v opravdovém jídle tuto lež odhaluje a ukazuje nám cestu zpět k lepšímu zdraví za pomoci jídla, které měli lidé jíst celou dobu.

Tato kniha radikálním způsobem změní váš život. Jasně vám ukáže, jak jednoduše převzít kontrolu nejen nad svou váhou, ale i celkovým zdravím – prostřednictvím toho, co jíte. A můžete jíst maso, mořské plody, vejce, sýry, máslo, ořechy... všechny potraviny, které jsou většinou diet zakázané nebo striktně omezené jako první. Tohle je Banting, low-carb, LCHF (tedy strava s vysokým obsahem tuku a nízkým obsahem sacharidů). Strava pro novou generaci, pevně podložená roky vědeckého výzkumu a nezvratitelných důkazů.

Tato mimořádná kniha, která se již stala fenomenálním bestsellerem, převrací konvenční stravovací principy posledních desetiletí, které umístily sacharidy do základu pyramidy údajně zdravého způsobu stravování. Principy, které nás dovedly přímo k celosvětové epidemii obezity a cukrovky. Jde o překvapivé odhalení, ale i pravdu starou jako lidstvo samo. Tato kniha nabízí opravdu revoluční přístup ke zdravému stravování, který mimo jiné vyvrátí mýtus, že cholesterol je pro nás špatný.

Nejde o další neudržitelnou dietu s rychlými výsledky, nebo nějaký klam, na který brzy zapomenete. Jde o dlouho odkládaný návrat ke způsobu, jakým měli lidé jíst celou dobu.

O autoroch:
Vědec
Profesor Tim Noakes
Tim je vysoce uznávaný jihoafrický profesor zdravotních a tělesných věd na UCT (Univerzitě v Kapském městě). Účastnil se více než 70ti maratonů a ultramaratonů. Je autorem knih The Lore of Running, Challenging Beliefs a Waterlogged.
Po vydání své poslední knihy vstoupil Tim do sféry stravování, aby prozkoumal a zpochybnil vědecké závěry týkající se obezity, ischemické srdeční choroby a infarktu.
Následně Tim zasvětil svůj život tomu, že lidem otevírá oči ohledně mýtu stravy j s nízkým obsahem tuku i toho, v jaké environmentální krizi se teď díky tomuto přístupu ocitáme. V této knize vás Tim seznámí s vědeckými závěry svého vlastního výzkumu a studií, které prováděl od té doby, co se mu tenhle brouk usadil v hlavě.

Odbornice na výživu
Sally-Ann Creedová
Sally-Ann strávila většinu svého života nemocná – chronické astma, záněty vedlejších nosních dutin a panická porucha vedly k několika operacím nosních dutin i tomu, že strávila třináct dlouhých let jako „oběť“ panické poruchy a agorafobie.
Prostřednictvím úpravy svého jídelníčku získala zpět své zdraví a získala kvalifikaci Nutričního terapeuta (postgraduální titul v klinické výživě v Austrálii). Jejím cílem je pomáhat ostatním dosáhnout stejných výsledků.
Díky zjištění, že jídlo a doplňky stravy mohou dramaticky změnit její život a dát jí tak kvalitu života, o které vždy jen snila, se Sally-Ann rozhodla studovat, aby mohla pomáhat ostatním. Její příběh si můžete přečíst v jejím bestselleru Let Food Be Your Medicine – jednoduchém a přátelském průvodci zdravým životním stylem. .

Šéfkuchař
Jonno Proudfoot
Ze začátku své kariéry se vyškolil a pracoval v restauraci, která se pětkrát umístila na žebříčku TOP 10. Poté si prošel řadou restaurací a zařízení s vínem i jídlem, než objevil svou vášeň pro vaření Paleo a LCHF (low carb).
Od té doby, kdy se projevil jeho zájem o potraviny podporující výkon a výživu, se stal moderátorem 52 epizod oceňovaného jihoafrického pořadu o vaření pro děti What´s Your Flava. Účastnil se i kuchařské reality show Ultimate Braai Master v roce 2013.
23. března 2014 se Jonno se svým kamarádem Thanem Williamsem stali prvními lidmi, kteří přeplavali z Mozambiku na Madagaskar. Za 24 dní uplavali 459 kilometrů a stanovili tak světový rekord v dálkovém plavání na otevřeném moři bez asistence.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: