Použij slevový kupón 100 Kč
>>4437<< Klikni TADY
’Prostě

Skvěle spím a zhubla jsem 8 kg

Tady je příběh Marcely, která začala s během ve 45 letech.

Celý život mě sport provází, na základce atletika a pak později aerobic. Když jsem si vzala manžela-fotbalistu, tiše jsem záviděla jeho odvahu vybíhat na Ještěd. Během 20 let manželství jsem stále byla věrná aerobiku a běh mi nic neříkal. Vlastně už jen představa, jak se zadýchám mě děsila.

marcela

Stěhování a trocha deprese byla asi počáteční motivace

Odstěhovali jsme se na vesnici do Českého ráje, starosti okolo domu a k tomu dospívající děti zvyklé na městský život. Syn si zvykl, ale starší dcera podlehla svodům města a v 18 se víceméně sama odstěhovala za kamarádem. A tady začínám žít svůj život já. Začala jsem si čistit hlavu na spinningu, to mi vydrželo asi rok. Manžel stále běhal a já si říkala, že až bude tepleji, tak vyběhnu. To mi trvalo další rok, kolo mě nebavilo, musela jsem jet autem na určitou hodinu, zaplatit, rezervovat místo… a do toho depky s dcerou, byla jsem na dně.  

Začala jsem těsně před narozeninami 

5.3. 2017 ( pár dní před 45.narozeninami) přišel ten den, kdy jsem se rozhodla v deseti stupních vyběhnout. Oblékla a snažila jsem se 2 km běžet. Snažila je to správné slovo. Nemohla jsem dýchat a myslela jsem, že umírám. Manžel, který mě podporoval stále opakoval, že se to zlepší. Měl pravdu z ničeho nic postupně  přišel ten báječný pocit únavy a vítězství, zvládla jsem to. 

Na Facebooku jsem narazila i na tuto úžasnou skupinu se spoustou rad,takže teorii mám zmáklou na jedničku.

A tak následovaly dny, kdy jsem přišla z práce, oblékla se jako elektrická žena do tmy a vyběhla. Přicházela další malá vítězství. Vzdálenosti jsem postupně zvládala bez zadýchání a přidávala postupně další kilometry. V hlavě jsem měla jen to, jak přijdu domů a jdu běhat. Netrápili mě starosti s dcerou, cítila jsem se nabitá.

prirucka

Skvěle spím a zhubla jsem 8 kg

Mám za sebou čtvrtý měsíc s běháním a už si život bez běhání nedovedu představit. Hledám každou chvilku, kdy můžu jdu ráno v šest, nebo večer v osm. Chmurné myšlenky mě opustili a jak skvěle spím!!  A bonus? Mínus 8 kilo. ????

Zatím mám za sebou jen 150 km,  ale jsou to kilometry mých myšlenek, mého mozku a mého těla. Sousedi mě potměšile sledují  s kávou a cigárem na terase. Je to jejich volba, jejich život jejich zdraví. Každý máme jiné priority.  Já jsem ráda, že jsem objevila nový horizont a novou životní motivaci.

Tak a to je můj příběh, který není u konce, ale na samém začátku.

Ahoj a ať to běhá! Marcela

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení