Použij slevový kupón 100 Kč
>>4437<< Klikni TADY
’Prostě

Monika motivuje běžecké začátečníky

Už brzy začne další kurz Rozběhni se z chůze za 28 dnů. Pojďme začínající pořádně motivovat Tady je příběh Moniky z Hlučína (Bobrovníky), která začínala v kurzu v lednu 2016. Sama o tom píše:

red_Registruj se

Běh mi změnil nejen tělo, ale i život

Stihla jsem za 4 roky  zaběhnout několik půlmaratonu, zvládla jsem rozběhat maminku i několik kamarádů a známých, taky jsem zvládla porodit druhého syna a k běhu se opět vrátit.

Byla jsem za blázna

Dlouhou dobu jsem byla pro rodinu za blázna, nejdřív mě nikdo nebral vážně a nevěřil že vydržím (možná se v koutku tiše smáli). Ale loni, když v Edově dubnovém kurzu začala běhat i moje maminka, tak  jsem získala skvělého parťáka. A dodnes, když to jde, běháme spolu.  Řešíme boty, hadříky a všechno kolem běhaní. Mám podporu manžela, kterého nechávám kvůli běhu se syny samotného. S běháním je to dnes u nás tak, že dětské závody běhá i náš starší pětiletý syn. Mým cílem je uběhnout půlmaraton na pohodu, když běžím sama v lese dokážu si to užít, ovšem v závodě trpím, asi hlava ....  případ pro psychologa ... nevím ...

Můj cíl pro rok 2020

V roce 2019 jsem dala necelých 900 km, letos chci naběhat 1000 km a i proto jsem na  instagramu založila vyzvu #ubehnu1000, kde se vzájemně podporujeme. Věřím, že má vysněná hranice letos padne. Nejčastěji běhám po okolí  Hlučína 6-10 km, tak kolem hodinky (právě aby doma moc neremcali). Nemám ráda kopce a preferuji spíš asfaltové, zpevněné cesty v přírodě. Ale těď se snažím trošku "trénovat" takže střídám kopečky, rychlejší úseky, intervaly, delší běhy atd.....

Často běhám se sluchátky, protože mě hudba mě motivuje a s podcasty to rychleji ubíhá. Prostě běžím. Monika

Pokračování:  Rozhovor s Monikou v listopadu 2020

 

IMG_6003 (1)

Další příběhy

red_Registruj se

Pošli Tvůj běžecký příběh 

IMG_8532

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení